O Nas

Skup Aut Wrocław Cashmycar jest od lat legalnie działającą firmą zajmującą się skupem oraz sprzedażą samochodów na terenie całego woj. Dolnośląskiego, Opolskiego, Lubuskiego.

Atutem naszej firmy jest fakt, iż działamy błyskawicznie. Na terenie Wrocławia oraz całego województwa Opolskiego, Dolnośląskiego, Lubuskiego dojeżdżamy natychmiastowo. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczniem w branży motoryzacyjnej dlatego bez obaw można nam zaufać. To właśnie – doświadczenie oraz znajomość rynku motoryzacyjnego pozwala nam rzetelnie i profesjonalnie wycenić Państwa używany samochóNie rzucamy pustych haseł w stylu „Płacimy Najwięcej !!!” Płacimy realne i uczciwe ceny, adekwatne do stanu technicznego zakupowanego pojazdu. Gwarantujemy Państwu bezstresową, legalną ale przede wszystkim szybką i wygodną dla Państwa transakcję. Bez wystawiania ogłoszeń, odbierania telefonów, oraz marudzenia wybrednych klientów. Sprzedając nam auto zapominacie Państwo o sprawie raz na zawsze. Bez reklamacji, zwrotów itd..

Nasz Skup Samochodów Szczecinzapewnia wszystkie dokumenty potrzebne do wyrejestrowania pojazdu. Proszę nie dać się nabrać na teksty „Minimum formalności”. Minimum – to później kłopot w urzędzie lub ubezpieczalni. My zapewniamy tyle dokumentów ile jest faktycznie potrzebne, dzięki czemu nie ma niemiłych niespodzianek przy wyrejestrowywaniu samochodu. Nasz skup aut to gwarancja dopełnienia wszystkich formalności. Nie przewidujemy ograniczeń odnośnie marek i modeli samochodów, a także roku produkcji i dostępnego wyposażenia. Nie ważne czy jest to auto osobowe, dostawcze, terenowe lub jakiekolwiek inne. Nie musicie Państwo także, pucować, sprzątać lub specjalnie przygotowywać pojazdu. Bardzo istotne jest to, że oprócz samochodów całkowicie sprawnych, bezwypadkowych i naprawdę zadbanych prowadzimy także skup aut uszkodzonych (mechanicznie lub blacharsko). Bardzo często odbieramy samochody bezpośrednio z warsztatów lub serwisów – w ten sposób , bez zbędnych, dużych kosztów oszczędzacie Państwo swój cenny czas i nerwy. Skupujemy również auta unieruchomione bezpośrednio „na drodze” . Posiadamy własny transport dlatego w takich sytuacjach zawsze odbieramy auta we własnym zakresie.

Planujacie Państwo zakup nowego auta, natomiast potrzebujecie jeszcze na jakiś czas starego? Mamy na to sposób. Nasz Skup Aut Wrocław propnuje rozwiązanie polegające na tym, iż wpłacamy Państwu zadatek na poczet sprzedaży samochodu. Sporządzając przedwstępną umowę kupna-sprzedaży, oprócz części gotówki macie Państwo 100% pewnośći sprzadaży Waszego pojazdu w określonym terminie. Samochód do czasu sfinalizowania umowy jest normalnie przez Państwa użytkowany. Ten schemat transakcji sprawdził się już nie raz podczas prowadzenia naszej działalności. Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, posiadamy liczną grupę zadowolonych i często powracających do nas klientów. Proszę się przekonać i zapytać o naszą ofertę. Pracujemy 7 dni w tygodniu, również w niedzielę i święta. Zawsze staramy się odbierać telefony i wiadomości, jeśli akurat nie możemy – niezwłocznie oddzwaniamy.